Kde nás najdete

Středisko křesťanské pomoci se nachází v Horních Počernicích.


 
Křovinovo náměstí je jeden blok od silnice Náchodská, která prochází celými Počernicemi od Černého Mostu na Poděbrady (“stará Poděbradská”) vpravo.
Na Křovinově náměstí se nachází budova nad rybníkem ve svahu.

Podívejte se na mapu a pohled přímo z terénu .

Doprava:
MHD z konečné metra linky B Černý Most autobusem č. 273 do zastávky Třebešovská, přejít ulici směrem k restauraci U vodárny a pokračovat ulicí Třebešovskou asi 100m na Křovinovo náměstí.

Autem od Černého Mostu (ul. Chlumecká) projet po Náchodské Počernicemi, téměr na konci odbočit na semaforech vpravo směr Xaverov, Běchovice (do ul. Ve žlíbku) a poté první odbočkou vlevo kolem restaurace U vodárny.

Autem z centra Prahy po Jižní spojce až na Východní spojku kolem nákupního centra CČM směrem na Mladou Boleslav (ul. Novopacká). Budete vpravo míjet benzínovou pumpu, dáte se pod nadjezdem vpravo a poté vlevo ul. Ve žlíbku až k Náchodské, tu přejedete rovně směrem na Běchovice a dáte se první odbočkou vlevo na Křovinovo nám.

Vlakem z centra Prahy z Masarykova nádraží do stanice Nádraží Horní Počernice (cca 20 min., jede min. každou hodinu) a potom 2 stanice autobusem 273 (Třebešovská) nebo 221 (Na Kovárně). Lze to dojít i pěšky (cca 15 min.).